Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet
| WiFi Wi-Fi | Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning | Aktiviteter Dart |
| Børnevenlig Tremmesenge/vugger | Adgang for rullestole Adgang til kørestol | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet ligger i nærheden af Matriz do Divino Pai Eterno og tilbyder et spabad. Boligen har 2 værelser samt et fuldt udstyret køkken og 2 badeværelser.
Denne bekvemme placering tilbyder nem adgang til Santuário Basílica do Divino Pai Eterno i 10 minutters gåafstand. Centrum for Trindade er mindre end 1 km væk. Denne villa ligger 800 meter væk fra Basilica of the Eternal Father. Du kan komme til Carreirodromo de Trindade om få minutter i bil.
I køkkenet er det et køleskab og en kedel er til rådighed for gæsterne. For sportselskere kan der også arrangeres flere aktiviteter såsom dart lige ved denne indkvartering.
- Lokale seværdigheder
- Den guddommelige hellige fars katedral750 m
- Municipal Park Lara Guimaraes500 m
- Rådhuspladsen600 m
- the Divine Eternal Father Basilica Shrine800 m
- Cineteatro Pai Eterno450 m
- Trindade Municipal Lake900 m
- Igreja Matriz Do Divino Pai Eterno450 m
- Igreja Matriz de Trindade450 m
- Lufthavne
- Santa Genoveva/Goiania Lufthavn33 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Privat ind-/ udtjekning
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Kæledyr tilladt
- Handicapværelser/ faciliteter
- Adgang til kørestol
- Vagtservice
- Omklædningsrum
- Handicaptoilet
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Aktiviteter og afslapning
- Grillfaciliteter
- Dart
Services
- Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
- Dyrefaciliteter til rådighed
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Patio
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Strygeservice
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- CD-afspiller
- Tremmesenge/vugger
- Brætspil
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tilbydes ikke ekstra senge på værelset.
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet?
Gæster på Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet kan parkere deres bil i gratis privat parkering. - ❓
Hvor meget koster det at booke Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet?
Gennemsnitsprisen for en nat i Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet er 73$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Com 2 Quartos E Varanda Gourmet med deres kæledyr.